سبد خرید
0

No products in the cart.

Return To Shop
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خرید پرده پانچ آماده

پرده های پانچ آماده همانطور که از نام آن ها مشخص است پرده هایی به صورت از پیش ساخته شده و در ابعاد استاندارد هستند که می توانید برای خرید پرده پانچ آماده خیلی راحت طرح دلخواه خود را سفارش دهید و در زمان کوتاهی سفارش خود را تحویل بگیرید.

خرید پرده پانچ 

پرده پانچ آماده به پرده هایی گفته می شود که در قسمت نبالای پرده که قسمت مربوط به نصب آن است دارای سوراخ هایی هستند که میله ی پرده از آن سوراخ ها عبور می کند.

خرید پرده پانچ آماده

اندازه استاندارد برای پرده های پانچی 140 در 240 است، این اندازه بسیاری از پنجره ها از جمله پنجره های دوجداره را به صورت کامل پوشش می دهد. پرده های پانچ آماده را می توان در جنس های گوناگون از جمله کتان، هازان، مخمل یا … خریداری نمود.

پرده های پانچ آماده از نظر رنگ و طرح نیز تنوع زیادی دارند و برای همه سلایق نمونه هایی موجود است که می توانید طبق سلیقه خود یک مدل را بخرید.

ارسال فوری و خرید پرده پانچ آماده

یکی از دلایلی که افراد تمایل به خرید پرده پانچ آماده دارند نیاز فوری به پرده است. فروشگاه اینترنتی دکو 20 تلاش کرده است که نیاز همه ی مستریان را پوشش دهد، از این رو برای افرادی که به پرده پانچ آماده نیاز دارند نیز محصولاتی را آماده کرده است که می توانید طبق سلیقه خود یک مدل را انتخاب و خریداری نمایید.

دکو 20 سفارش های شما را در کوتاه ترین زمان اماده کرده و به ادرس دلخواه شما ارسال می کند. زمان ارسال پرده پانچ آماده با توجه به مسافت بین 1 روز تا 7 روز کاری است. 

قیمت و خرید پرده آماده پانچی

 

مشاوره رایگان